poptavka po nemovitosti
nabidka po nemovitosti

Služby

Naším klientům poskytujeme kompletní servis.
Smlouvy

Chcete ušetřit peníze i čas? Nabízíme Vám kompletní právní servis a to až po vklad do katastru nemovitostí. Na přání vyhotovíme veškerou smluvní dokumentaci týkající se nemovitostí a to i na nemovitosti, které nejsou v nabídce naší realitní kanceláře. Například:

  • Kupní smlouvy
  • Darovací a směnné smlouvy
  • Zástavní smlouvy
  • Smlouvy o zřízení věcného břemene
  • Smlouvy o vypořádání podílového spoluvlastnictví
  • Smlouvy o uzavření budoucí kupní smlouvy

Znalecké posudky a tržní odhady

Na přání jsme schopni vyhotovit znalecké posudky pro potřeby dědického řízení a pro finanční úřad. Dále pak odhady ceny obvyklé pro určení tržní ceny.

Vyklízení objektů

Máte nemovitost z dědictví či nabytou jinou cestou a potřebujete ji před prodejem vyklidit a nemáte k tomu vhodné prostředky a čas?

Vaše starosti na naši hlavu. Objekt po dohodě vyklidíme, zajistíme odvoz i likvidaci odpadu a v případě nutnosti zabezpečíme proti vzniku škod a vniknutí cizích osob. Samozřejmostí jsou i další drobné služby jako převod energií u dodavatelů atd.

Stěhování

V případě potřeby zajistíme přestěhování Vašich věcí do nového bydliště.

Vyhledávání poptávané nemovitosti

Hledáte vodní mlýn, osamocený statek nebo jinou specifickou nemovitost v určité lokalitě a stále ne a ne v nabídkách realitních kanceláří narazit na to pravé? Dost možná, že se nejlepší nabídky na internet ani nedostanou. Zadejte si u naší společnosti závaznou poptávku a mi Vám Vaši vysněnou nemovitost dříve či později najdeme.© 2010 Realitní kancelář LOYAL s.r.o., IČO: 28122585, email: info@rkloyal.cz

LysWEB