poptavka po nemovitosti
nabidka po nemovitosti

Jak prodáváme?

Naší hlavní konkurenční výhodou je maximální znalost regionu ve kterém působíme. Jsme technicky schopni prodávat nemovitosti v celé ČR, ale hlavním působištěm naší společnosti je region Jižních Čech a Vysočiny.

          Díky tomuto regionálnímu přehledu máme již často zmapovaný okruh potencionálních investorů a zájemců a víme kterým směrem nabídku nejefektivněji směřovat.

          Samozřejmostí je prezentace Vaší nemovitosti na prestižních placených realitních portálech českého internetu jako jsou Sreality.cz, realitymix.cz, ceskereality.cz, atd..

          Vždy víme co nabízíme. Každou inzerovanou nemovitost osobně známe a tudíž jsme schopni Vám i po telefonu v rámci možností sdělit veškeré potřebné informace.

          Zásadně neslibujeme věci o kterých víme nebo tušíme že nejsou splnitelné. Jednáme na rovinu a nevábíme klienty na nereálné sliby.

          Díky zkušenostem a spolupráci s advokátní kanceláří jsme schopni zajistit klientům nebývalou jistotu a bezpečí při všech transakcích a to jak kupujícím tak i prodávajícím.

          Za účelem maximálního bezpečí a právní ochrany našeho klienta spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří, která zajišťuje právní podklady pro realitní transakce naší společnosti. U nás nepřijdete o své peníze ani o nemovitost!© 2010 Realitní kancelář LOYAL s.r.o., IČO: 28122585, email: info@rkloyal.cz

LysWEB